Grimm's Tahací zvířátko - modrý slon

Právě se nacházíte | HRAČKY » Dřevěné hračky » Grimm's Tahací zvířátko - modrý slon

Modrý slon jako z pohádky plné kouzel je velké dřevěné tahací zvířátko na kolečkách. Slon má dlouhý chobot, červené sedlo, velké uši a má příjemný a zaobleně vyřezávaný tvar. Slon symbolizuje moudrost a štěstí a přesně to si mohou malé děti tahat za sebou na šňůrce při svých prvních cestách za poznáváním okolního světa.

Cena: 1 468 Kč

Kód: P25143

Kód dodavatele: GRI09070

EAN: 4048565090704

Dostupnost: 2 - 3 týdny

Výrobce: Grimm's

ks
Grimm's Tahací zvířátko - modrý slon Grimm's Tahací zvířátko - modrý slonGrimm's Tahací zvířátko - modrý slon

Popis

Slon je poměrně velký a dobře a stabilně jezdí. Dřevo je masivní, je ošetřeno lazurou a voňavým olejem, ouška slona jsou kožená a sedlo z vlněného filce. Šňůra je vyrobena z bavlny.

Hračka je vhodná pro děti od 1 roku.

Velikost: 23 cm

Hračky Grimm's jsou navrhovány tak, aby dětem při hrách nabízely co největší prostor pro rozvoj jejich fantazie, kreativity, dovedností a formovaly také jejich estetické cítění. Jejich výrobu lze charakterizovat jako výrobu s velkým podílem ruční práce. Hrany jsou zabroušeny tak, že jsou příjemné. K výrobě hraček Grimm's jsou vybírány pouze nezávadné materiály a evropské dřeviny. Povrch je ošetřen ekologickou směsí oleje a vosku, takže hračky příjemně voní, některé hračky jsou ručně malovány. Tyto netradiční hračky vynikají svým neopakovatelným designem a také úžasnou kombinací spektrálních barev. Hračky Grimm's jsou vyráběny tak, aby děti věrně doprovázely po celé jejich dětství.
Podobné produkty

Grimm's Tahací zvířátko - koník přírodní

Dřevěný koník na kolečkách je krásná klasická hračka, která…

Grimm's Tahací zvířátko - koník přírodní
1 229 Kč
2 - 3 týdny

Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky