Grimm's Tahací zvířátko - veverka s barevnými válečky

Právě se nacházíte | HRAČKY » Dřevěné hračky » Grimm's Tahací zvířátko - veverka s barevnými válečky

Tahací hračka veverka je opravdu obrovská. Malé děti mohou do ocásku veverky nastrkovat různé barevné válečky. Veverka je tak nejen vynikající pohybovou hračkou, ale děti se s ní učí rozlišovat velikosti a samozřejmě barvy válečků. Samotné válečky vystaví šikovné ručky děti do vysoké věžičky. Vaše děti budou tuto úžasnou hračku milovat! Tahací hračky zajímají děti okolo jednoho roku věku, jakmile se začínají stavět na nožičky.

Cena: 1 272 Kč

Kód: P25141

Kód dodavatele: GRI09020

EAN: 4048565090209

Dostupnost: Dostupné leden 2018

Výrobce: Grimm's

ks
Grimm's Tahací zvířátko - veverka s barevnými válečky Grimm's Tahací zvířátko - veverka s barevnými válečkyGrimm's Tahací zvířátko - veverka s barevnými válečky

Popis

Vhodné pro děti od 1 roku.

Velikost: 26 × 21 × 11 cm

Hračky Grimm's jsou navrhovány tak, aby dětem při hrách nabízely co největší prostor pro rozvoj jejich fantazie, kreativity, dovedností a formovaly také jejich estetické cítění. Jejich výrobu lze charakterizovat jako výrobu s velkým podílem ruční práce. Hrany jsou zabroušeny tak, že jsou příjemné. K výrobě hraček Grimm's jsou vybírány pouze nezávadné materiály a evropské dřeviny. Povrch je ošetřen ekologickou směsí oleje a vosku, takže hračky příjemně voní, některé hračky jsou ručně malovány. Tyto netradiční hračky vynikají svým neopakovatelným designem a také úžasnou kombinací spektrálních barev. Hračky Grimm's jsou vyráběny tak, aby děti věrně doprovázely po celé jejich dětství.
Podobné produkty

Grimm's Tahací zvířátko - koník přírodní

Dřevěný koník na kolečkách je krásná klasická hračka, která…

Grimm's Tahací zvířátko - koník přírodní
1 174 Kč
Dostupné leden 2018

Grimm's Tahací zvířátko - modrý slon

Modrý slon jako z pohádky plné kouzel je velké dřevěné…

Grimm's Tahací zvířátko - modrý slon
1 370 Kč
Dostupné leden 2018

Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky