Grimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílů

Právě se nacházíte | HRAČKY » Stavebnice » Dřevěné stavebnice a stavební kostky » Grimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílů

Krásná dřevěná stavebnice od Grimm`s, která se skládá z 12 dílů. Jednotlivé stavební kostky je možno využít na nejrůznější stavby a dohromady tvoří velkou barevnou duhu. Rozvíjí kreativní myšlení, jemnou motoriku a senzomotoriku. Vhodné pro děti od 0 let.

Cena: 2 083 Kč

Kód: P25172

Kód dodavatele: GRI10670

EAN: 4048565106702

Dostupnost: na dotaz

Výrobce: Grimm's

ks
Grimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílů Grimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílůGrimm's Stavební kostky velká duha, 12 dílů

Popis

Stavebnice velká duha je krásně barevná a velká stavebnice skládající se ze 12 dílů. Každý díl stavebnice září v jedné spektrální barvě a má ve své podstatě prostý tvar. Právě díku tomu nabízí neuvěřitelně velký a bohatý prostor pro dětské hry. S duhou se mohou seznámit děti ještě před svým prvním rokem. V tomto období děti dílky staví vedle sebe, skládají je do sebe, zkouší je jako mosty nebo jeskyňku a ulitu. S přibývajícím věkem děti budou objevovat další možnosti, využijí dílky ve stavbách jako střechy, domečky, slalomy, kolébky, začnou sestavovat zcela fantazijní výtvory do plochy i do výšky. Stavebnice velká duha je největší stavebnice ze série čtyř živlů.

Stavební kostky velká duha je vhodná pro děti od 0 let.

Ty nejmenší děti kolem jednoho roku rády třídí, řadí a skládají jednodušší věci. S krásnými hračkami Grimm's se navíc učí rozeznávat barvičky. Okolo tří let začínají děti stavět s fantazií. Vznikají tak města a celé krajiny, které využívají pro rolové hry s autíčky a panenkami. Dřevěné stavebnice rozvíjí motoriku dětí a senzomotoriku. Hračky Grimm's jsou vyrobeny z evropských dřevin, jsou ošetřeny ekologickými barvami a olejem a voskem, takže příjemně voní. Dřevěné hračky Grimm's navíc vynikají svoji neobyčejně krásnou, ladivou a zářivou barevností, přitahují pozornost a vyzývají tak děti k novým hrám.

Velikost: 36 × 18 × 7 cm

Materiál: dřevo (ekologické materiály)
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky