Granna Kolečko a spol.

Právě se nacházíte | HRAČKY » Hry » Granna Kolečko a spol.

Kolečko a spol. je poutavá hra, v níž je důležitý postřeh. Pojďme z různých tvarů skládat obrázky! Nejrychlejší vyhrává! Čtverce, obdélníky a trojúhelníky neboli... Kolečko a spol.! Z těchto barevných tvarů vytvoříte neobvyklé obrázky. Spolu s dráčkem Fráčkem z nich postavíte lokomotivu, dům, a dokonce i kosmickou raketu! Kdo to dokáže nejrychleji, získá nejvíc bodů.

Cena: 349 Kč

Kód: P32412

Kód dodavatele: 02247

EAN: 5900221022476

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Granna

ks
Granna Kolečko a spol. Granna Kolečko a spol.Granna Kolečko a spol.Granna Kolečko a spol.

Popis

Autorkou této nové hry z řady DRÁČEK FRÁČEK DOPORUČUJE je učitelka z mateřské školy – vítězka soutěže „Vymysli hru, staň se autorem Granny!“, jež hru také úspěšně odzkoušela na svých malých svěřencích.

Kolečko a spol. nabízí tři úrovně obtížnosti a přináší tak skvělou zábavu menším i větším dětem. Ty se v průběhu hry snaží složit z dostupných geometrických tvarů obrázky podle vzorů na postupně odkrývaných kartách. Podle pořadí, v jakém se jim daří obrázek složit, si vždy samy berou příslušné medaile.

Hra u dětí rozvíjí pozorovací schopnosti, postřeh a soustředění, učí je rozeznávat barvy a tvary a napomáhá s procvičováním jemné motoriky. V přiložených medailích jsou navíc otvory, aby je bylo možné navléct na stužky a použít i pro jiné účely, nezávisle na této hře.

Hra je vhodná pro děti ve věku 4 - 7 let.  

Pro 2 - 4 hráče.

Obsah balení:

  • hrací plocha
  • 4 figurky
  • 45 karet
  • 64 geometrických tvarů
  • 3 medaile: zlatá, stříbrná a bronzová
  • český a slovenský návod


Recenzi deskové hry Kolečko a spol. naleznete ZDE!

 

 

Ke stažení

Pravidla hry Kolečko a spol.-cz
Pravidla hry Kolečko a spol.-skPřidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky