Babymel Frankie Navy

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Babymel Frankie Navy

Frankie je dokonale organizovaná přebalovací taška se dvěma vnějšími kapsami – uzavírání je zajištěno magnetickým patentem, dále je vybavena dvěma vnějšími izolovanými kapsami, které zajistí aby nápoje v láhvi udrželi teplotu až 4 hodiny. Přebalovací taška Frankie je vybavena dvěma vnitřními elastickými kapsami a přebalovací podložkou. Podšívka je z omyvatelného, vodě-odolného materiálu. Patentovaný úchyt umožňuje nosit tašku přes rameno nebo ji bezpečně uchytit ke kočárku.

Cena: 1 990 Kč

Kód: P33597

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Babymel

Varianta:

ks
Babymel Frankie Navy Babymel Frankie NavyBabymel Frankie NavyBabymel Frankie NavyBabymel Frankie NavyBabymel Frankie NavyBabymel Frankie Navy

Popis

Multifunkční kabelky Babymel se vyznačují inovativním a neotřelým designem vhodným pro neformální setkání, výlety za kulturou, do přírody a jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zůstat stále mladí a v pohybu. Všechny tašky jsou vybaveny patentem pro jednoduché a bezpečné uchycení ke kočárku, uvolní Vám tak ruce i ramena, abyste si svou vycházku mohli dokonale vychutnat. Každá taška je vybavena termo kapsou nebo termo obalem na láhev a přebalovací podložkou, kterou můžete také využít k příjemnému posezení v parku. S touto aktivní taškou se prostě nikdy nebudete nudit.

Rozměry: 37 x 34 x 16 cm
Materiál: Podšívka a přebalovací podložka je z omyvatelného, vodě-odolného materiálu.
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky