Babymel Přebalovací taška Bella Black Diamond

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Babymel Přebalovací taška Bella Black Diamond

Multifunkční kabelka Babymel Bella je vybavena třemi vnitřními kapsami (z toho jedna na zip), termo obalem na láhev, přebalovací podložkou a pěti venkovními kapsami. Patentovaný úchyt umožňuje nosit tašku přes rameno nebo ji bezpečně uchytit ke kočárku.

Cena: 1 990 Kč

Kód: P33753

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Babymel

Varianta:

ks
Babymel Přebalovací taška Bella Black Diamond Babymel Přebalovací taška Bella Black DiamondBabymel Přebalovací taška Bella Black DiamondBabymel Přebalovací taška Bella Black DiamondBabymel Přebalovací taška Bella Black DiamondBabymel Přebalovací taška Bella Black DiamondBabymel Přebalovací taška Bella Black DiamondBabymel Přebalovací taška Bella Black Diamond

Popis

Rozměry: 32x37x15 cm

 

Multifunkční kabelky Babymel se vyznačují inovativním a neotřelým designem vhodným pro neformální setkání, výlety za kulturou, do přírody a jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zůstat stále mladí a v pohybu. Všechny tašky jsou vybaveny patentem pro jednoduché a bezpečné uchycení ke kočárku, uvolní Vám tak ruce i ramena, abyste si svou vycházku mohli dokonale vychutnat. Každá taška je vybavena termo kapsou nebo termo obalem na láhev a přebalovací podložkou, kterou můžete také využít k příjemnému posezení v parku. S touto aktivní taškou se prostě nikdy nebudete nudit.
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky