Babymel Přebalovací taška Satchel červený proužek

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Babymel Přebalovací taška Satchel červený proužek

Multifunkční kabelka Babymel Satchel má zabudované úchyty, pomocí kterých jednoduše, rychle a bezpečně upevníte tašku na kočárek. Přednosti jsou chytře navržený vnitřek, přebalovací podložka, vnější termo kapsa pro láhev a spousta vnitřních kapes pro skvělou organizaci potřeb.

Cena: 1 390 Kč

Kód: P33797

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Babymel

Varianta:

ks
Babymel Přebalovací taška Satchel červený proužek Babymel Přebalovací taška Satchel červený proužekBabymel Přebalovací taška Satchel červený proužekBabymel Přebalovací taška Satchel červený proužekBabymel Přebalovací taška Satchel červený proužek

Popis

Součástí výrobku není přívěšek srdíčko s logem Babymel - výrobce ho přestal vyrábět.

Rozměry: 36x47x17 cm

Materiál: Plátěná látka s čirým pogumováním pro snadnou údržbu a dlouhou životnost.

 

Multifunkční kabelky Babymel se vyznačují inovativním a neotřelým designem vhodným pro neformální setkání, výlety za kulturou, do přírody a jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zůstat stále mladí a v pohybu. Všechny tašky jsou vybaveny patentem pro jednoduché a bezpečné uchycení ke kočárku, uvolní Vám tak ruce i ramena, abyste si svou vycházku mohli dokonale vychutnat. Každá taška je vybavena termo kapsou nebo termo obalem na láhev a přebalovací podložkou, kterou můžete také využít k příjemnému posezení v parku. S touto aktivní taškou se prostě nikdy nebudete nudit.
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky