Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser Navy

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser Navy

Stroller Organiser od firmy Babymel Vám umožní rychlý přístup k láhvi s pitím, kapesníčkům, oblíbené hračce a k dalším důležitým věcem potřebným k opečovávaní Vašeho děťátka. Na ukládání cenností můžete použít odnímatelnou taštičku na zip. Organizér je vybavený dvěma vnitřními elastickými úchyty na láhev, protiskluzovými úchyty se suchým zipem na madlo kočárku a třemi venkovními kapsami tak abyste měli vše pěkně uspořádané. Stroller Organiser se stane perfektním společníkem při Vašich procházkách s kočárkem.

Cena: 690 Kč

Kód: P33703

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Babymel

Varianta:

ks
Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser Navy Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser NavyBabymel Přebalovací taška Stroller Organiser NavyBabymel Přebalovací taška Stroller Organiser NavyBabymel Přebalovací taška Stroller Organiser NavyBabymel Přebalovací taška Stroller Organiser Navy

Popis

Rozměry: 22x29x10 cm

Hmotnost: 0.3 kg

Materiál: pogumované plátno pro snadnou údržbu – nepromokavé

 

Multifunkční kabelky Babymel se vyznačují inovativním a neotřelým designem vhodným pro neformální setkání, výlety za kulturou, do přírody a jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zůstat stále mladí a v pohybu. Všechny tašky jsou vybaveny patentem pro jednoduché a bezpečné uchycení ke kočárku, uvolní Vám tak ruce i ramena, abyste si svou vycházku mohli dokonale vychutnat. Každá taška je vybavena termo kapsou nebo termo obalem na láhev a přebalovací podložkou, kterou můžete také využít k příjemnému posezení v parku. S touto aktivní taškou se prostě nikdy nebudete nudit.
Podobné produkty

Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser Navy Stripe

Stroller Organiser od firmy Babymel Vám umožní rychlý…

Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser Navy Stripe
690 Kč
3 - 5 dní

Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser Tweed

Stroller Organiser od firmy Babymel Vám umožní rychlý…

Babymel Přebalovací taška Stroller Organiser Tweed
690 Kč
3 - 5 dní

Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky