Babymel přebalovací taška Frankie Tweed Grey

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Babymel přebalovací taška Frankie Tweed Grey

Frankie je dokonale organizovaná přebalovací taška se dvěma vnějšími kapsami, které mají uzavírání zajištěno magnetickým patentem a dvěma vnějšími izolovanými kapsami, které zajistí aby nápoje v láhvi udrželi teplotu až 4 hodiny. Dále je vybavena dvěma vnitřními elastickými kapsami a přebalovací podložkou.

Cena: 1 990 Kč

Kód: P33765

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Babymel

Varianta:

ks
Babymel přebalovací taška Frankie Tweed Grey Babymel přebalovací taška Frankie Tweed GreyBabymel přebalovací taška Frankie Tweed GreyBabymel přebalovací taška Frankie Tweed GreyBabymel přebalovací taška Frankie Tweed GreyBabymel přebalovací taška Frankie Tweed GreyBabymel přebalovací taška Frankie Tweed Grey

Popis

Podšívka je z omyvatelného, vodě-odolného materiálu. Patentovaný úchyt umožňuje nosit tašku přes rameno nebo ji bezpečně uchytit ke kočárku.

Rozměry: 37x34x16 cm

 

Multifunkční kabelky Babymel se vyznačují inovativním a neotřelým designem vhodným pro neformální setkání, výlety za kulturou, do přírody a jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zůstat stále mladí a v pohybu. Všechny tašky jsou vybaveny patentem pro jednoduché a bezpečné uchycení ke kočárku, uvolní Vám tak ruce i ramena, abyste si svou vycházku mohli dokonale vychutnat. Každá taška je vybavena termo kapsou nebo termo obalem na láhev a přebalovací podložkou, kterou můžete také využít k příjemnému posezení v parku. S touto aktivní taškou se prostě nikdy nebudete nudit.
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky