Storksak Bobby černá Přebalovací taška

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Storksak Bobby černá Přebalovací taška

Multifunkční kabelka Storksak Bobby je lehká a prostorná. Vyrobena z prošívaného nylonu ozdobeným stříbrnými doplňky a uvnitř chytře navržena. Je vybavena osmi vnitřními kapsami, omyvatelnou podšívkou, přebalovací podložkou, termoobalem na láhev a obalem na dudlík ve stejném stylu. Ramenní popruh je nastavitelný s vestavěnými patentem chráněnými úchyty pro připevnění na kočárek. Součástí přebalovací tašky Bobby je také pomocník "Food & Bottle" - termo taštička pro láhve, jídlo, ubrousky a jiné předměty. Díky suchému zipu ji velice snadno a bezpečně připnete na kočárek, bude se vám tak hodit i pro rychlé výlety.

Cena: 3 490 Kč

Kód: P31865

EAN: 5060219254378

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Storksak

Varianta:

ks
Storksak Bobby černá Přebalovací taška Storksak Bobby černá Přebalovací taškaStorksak Bobby černá Přebalovací taškaStorksak Bobby černá Přebalovací taška

Popis

Multifunční kabelky Storksak jsou navrženy pro rodiče, kteří si dávají záležet na celkovém stylu svého zevnějšku. Jsou svědomitě navrhovány dvěmi maminkami, profesionálkami z Londýna. Právnička Suzi Bergman a návrhářka Melanie Marshall vytvořily tašky, které skvěle vypadají a navíc jsou odolné a přizpůsobené aktivnímu přístupu k životu. Právě tyto vlastnosti si na nich cení světové osobnosti, jako jsou Jamie Oliver, Matt Damon, Angelina Jolie, Brad Pitt či Jessica Alba. Do každé se pohodlně vejde kromě potřeb pro miminko i notebook, knížka, láhev vody nebo malý nákup.

Rozměry: 32 x 46 x 12 cm
Materiál: Nylon
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky