Storksak Kabelka kožená Catherine Nylon Moss

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Storksak Kabelka kožená Catherine Nylon Moss

Kabelka Catherine Nylon je vyrobena ve vysoké kvalitě z odolného nylonu s koženými rukojeťmi. Tato taška je zcela novým designem značky Storksak. Přebalovací taška Catherine Nylon je vybavena přebalovací podložkou, omyvatelnou podšívkou, integrovaným termo obalem na láhev – udrží tekutiny teplé nebo studené až 4 hodiny, vnitřním pouzdrem a dvěma skrytými předními kapsami na zip. Ramenní odnímatelný popruh je nastavitelný s vestavěnými úchyty pro připevnění na kočárek.

Cena: 4 450 Kč

Kód: P33791

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Storksak

Varianta:

ks
Storksak Kabelka kožená Catherine Nylon Moss Storksak Kabelka kožená Catherine Nylon MossStorksak Kabelka kožená Catherine Nylon MossStorksak Kabelka kožená Catherine Nylon Moss

Popis

Rozměry: 34x47x14 cm

Materiál: nylon, rukojeť kůže.

 

Multifunční kabelky Storksak jsou navrženy pro rodiče, kteří si dávají záležet na celkovém stylu svého zevnějšku. Jsou svědomitě navrhovány dvěmi maminkami, profesionálkami z Londýna. Právnička Suzi Bergman a návrhářka Melanie Marshall vytvořily tašky, které skvěle vypadají a navíc jsou odolné a přizpůsobené aktivnímu přístupu k životu. Právě tyto vlastnosti si na nich cení světové osobnosti, jako jsou Jamie Oliver, Matt Damon, Angelina Jolie, Brad Pitt či Jessica Alba. Do každé se pohodlně vejde kromě potřeb pro miminko i notebook, knížka, láhev vody nebo malý nákup.
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky