Storksak Přebalovací taška Noa Sky Blue

Právě se nacházíte | PRO MAMINKY » Přebalovací tašky » Storksak Přebalovací taška Noa Sky Blue

Kabelka Noa značky Storksak je dokonale praktická taška, která se může pochlubit elegantním vzhledem. Je vyrobena z pogumovaného plátna, jehož předností je snadná údržba. Jednoduchý vzhled této přebalovací tašky skrývá vysoce organizovaný interiér. Tato přebalovací taška je vybavena přebalovací podložkou, omyvatelnou podšívkou, integrovaným termo obalem na láhev – udrží tekutiny teplé nebo studené až 4 hodiny, vnitřní kapsou na zip. Součástí této kabelky je mini organizér s šesti vnějšími kapsami, který můžete vyjmout a používat jako samostatnou tašku. Rukojeť kabelky je vyrobena z kůže. Ramenní odnímatelný popruh je nastavitelný s vestavěnými úchyty pro připevnění na kočárek.

Cena: 2 790 Kč

Kód: P33757

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: Storksak

Varianta:

ks
Storksak Přebalovací taška Noa Sky Blue Storksak Přebalovací taška Noa Sky BlueStorksak Přebalovací taška Noa Sky BlueStorksak Přebalovací taška Noa Sky BlueStorksak Přebalovací taška Noa Sky BlueStorksak Přebalovací taška Noa Sky BlueStorksak Přebalovací taška Noa Sky BlueStorksak Přebalovací taška Noa Sky Blue

Popis

Rozměry: 29x49x20 cm

Materiál: pogumované plátno,rukojeť kůže.

 

Multifunční kabelky Storksak jsou navrženy pro rodiče, kteří si dávají záležet na celkovém stylu svého zevnějšku. Jsou svědomitě navrhovány dvěmi maminkami, profesionálkami z Londýna. Právnička Suzi Bergman a návrhářka Melanie Marshall vytvořily tašky, které skvěle vypadají a navíc jsou odolné a přizpůsobené aktivnímu přístupu k životu. Právě tyto vlastnosti si na nich cení světové osobnosti, jako jsou Jamie Oliver, Matt Damon, Angelina Jolie, Brad Pitt či Jessica Alba. Do každé se pohodlně vejde kromě potřeb pro miminko i notebook, knížka, láhev vody nebo malý nákup.
Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky