PlayWisely

Právě se nacházíte | NAŠI PARTNEŘI » PlayWisely

PlayWisely®je zábavný, nový způsob hraní, který využívá přirozené schopnosti učení a pohybu vašeho dítěte. Cílem je „zapnout a vyladit“ smyslové, řečové, učící a pohybové dovednosti důležité pro rozvoj budoucích schopností.


"PlayWisely®, ® je pokrokový výukový systém her určený nejmenším dětem ve věku od 4 měsíců do 4 let. Slouží jako mechanizmus, který dětem může pomoci „nastartovat“ základní rozumové a pohybové schopnosti, a zvýšit tak efektivitu jejich pozdějšího formálního vzdělání." Profesor Eugene Galanter, Ředitel, Psychophysics Laboratory, Kolumbijská univerzita.

 

 

 

 

Více o metodě, video a další informace.

 

Za Váš nákup poukaz zdarma:

  • Na 1 lekce Play Wisely na kterékoli z poboček v Centru Moudrého hraní v Praze .
  • Platnost poukazu je do 30.6.2015.

 

Komentář týmu Prckove.cz:

Hodiny a metodiku máme vyzkoušeny na našich dětech. Navštěvujeme od 6 měsíců (již po dobu jednoho roku). Postřehnuté výsledky: dcerka vnímá daleko více okolní prostředí než ostatní vrstevníci, jelikož je velmi energická a aktivní – učí se na lekcích zklidňovat a soustředit na provedení uloženého „úkolu“, pohybově je před ostatními vrstevníky (v 10 měsících začala chodit, v roce a půl běhá, skáče, tancuje). Snaží se sama naučit podněty z okolí (např.  sama si již začala obouvat boty). Již rozumí veškerému textu i souvislostem. Na obrázcích najde a ukáže na co se jí zeptáme (obrázky jsou různé – nejde o naučení se). Hodiny jsou velmi individuální – jsme na lekci 2. Děti se vzájemně motivují. Přístup lektora je velmi důsledný. Lekce mohou být vedeny rovněž v angličtině. Toto jsme velmi uvítali – pro další jazykový rozvoj. Zatím jsme od nikoho neslyšely negativní reference. Proto můžeme jen doporučit! Pozn. tato metoda je velmi vhodná i pro handicapované děti.

Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky