PUKY FITCH Tříkolka Červená

Právě se nacházíte | DĚTSKÁ VOZÍTKA » Tříkolky » PUKY FITCH Tříkolka Červená

Nechte Vaše dítě objevovat svět s tříkolkou FITSCH v červeném provedení. Tato dětská tříkolka je ideální pro děti okolo 1,5 roku. Tříkolka vhodně pomáhá nenásilnou cestou rozvíjet dětskou motoriku, přičemž si děti užívají svojí jízdu. Ergonomické sedátko, které je samozřejmě nastavitelné, rukojeť pro snadnější přenášení, řidítka s bezpečnostními koncovkami, bytelná konstrukce, tichá kolečka pro provoz v domácnosti, práškový lak odolný vůči nárazům, to jsou známky kvality, kterou Vám PUKY přináší.

Cena: 1 490 Kč

Kód: P1008

Kód dodavatele: PUKY-2503

EAN: 4015731025037

Dostupnost: 3 - 5 dní

Výrobce: PUKY

ks
PUKY FITCH Tříkolka Červená PUKY FITCH Tříkolka ČervenáPUKY FITCH Tříkolka ČervenáPUKY FITCH Tříkolka ČervenáPUKY FITCH Tříkolka ČervenáPUKY FITCH Tříkolka Červená

Popis


Tříkolku lze doporučit všem rodičům, kteří chtějí podpořit přirozený pohybový rozvoj svých dětí. FITSCH je určen především dětem, které již odrostly vozítku PUKYLINO, ale nejsou ještě dostatečně velké pro odrážedlo. Typický dětský design splňuje i u tohoto modelu vysoké nároky na bezpečnost a kvalitu, která je pro produkty značky PUKY standardem. Nehlučná kola pak umožňují bezproblémovou a snadnou jízdu i v místnostech bytových domů.

Fitsch učí své "malé řidiče" hned několika pohybům najednou. Vedle dalšího rozvoje smyslu pro rovnováhu se dítě učí především koordinaci rukou a nohou ( zjednodušeně, křížovému pohybu). Dále pak šlapání, které simuluje kruhový pohyb kroku dítěte. Pedály se zde točí, i když dítě nešlape a odrážedlo jen tlačíte. Díky tomu může Váš malý šikula snadno pochopit nový pohyb a postupně sám začne šlapat. Pomocí odrážedla se děti mohou samostatně naučit pohybovat na malé vzdálenosti jak venku, tak i v interieru.

Ergonomické sedátko, které je samozřejmě nastavitelné disponuje rukojetí pro snadnější přenášení. Řidítka s bezpečnostními koncovkami, bytelná konstrukce, tichá kolečka pro provoz v domácnosti, práškový lak odolný vůči nárazům, to jsou známky kvality, kterou Vám PUKY přináší.

Technická data:

• Superlehká konstrukce (cca) 2 kg.
• Výškově nastavitelné sedátko
• Bytelná konstrukce
• Řídítka s bezpečnostními koncovkami
• Gumová vysoce kvalitní tichá kolečka

Parametry:

Délka: 62 cm
Šířka: 40 cm
Výška: 23 cm
Váha: 2 kg
Nosnost: 20 kg

 

 Související produkty

PUKY Přilba PUKY červená XS

Dětská přilba pro nejmenší děti s motivem medvěda v…

PUKY Přilba PUKY červená XS
999 Kč
3 - 5 dní

PUKY Přilba PUKY červená S/M

Dětská přilba s motivem medvěda.

PUKY Přilba PUKY červená S/M
1 099 Kč
3 - 5 dní

PUKY Zvoneček pro tříkolky, WUTSCHe a PUKYLINO PUKY modrý

Zvoneček s motivem medvěda pro tříkolky, WUTSCHe a PUKYLINO…

PUKY Zvoneček pro tříkolky, WUTSCHe a PUKYLINO PUKY modrý
179 Kč
na dotaz

Přidat příspěvekDiskuse

Zatím žádné příspěvky