Najděte půjčku ve všech regionech

nová půjčka bez registru do 500 000 kč

Získejte výhodnou půjčku

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Olomouc

25. 11. 2018

Olomouc je město na střední Moravě a hlavní město Olomouckého kraje. Leží na řece Morava a je obkolpené překrásnou krajinou Hané. Město bylo v minulosti politickým centrem Moravy, dnes zde můžeme najít Univerzitu Palackého a arcibiskupství, město je centr

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Půjčky Pardubice

03. 11. 2018

Původní ves, doložená z roku 1295, nesla název Pordoby. Místní jméno tedy dříve znělo Pordobice. Pardubice leží převážně na levém břehu Labe,98 km na východ od Prahy.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více informací

O výpis z Centrálního registru dlužníků můžete požádat prostřednictvím formluáře, který je dostupný na této stránce.

Rozsah půjčky: 500 – 20 000 Kč

Další zajímavou nabídku má stavební spořitelna Raiffeisen, která má produkt s názvem REKOpůjčka – jedná se o účelový úvěr určený na rekonstrukci bydlení až do výše 700 000 Kč.

Maximální výše úvěru 500 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn.


„Naším cílem bylo vytvořit intuitivní web, který novým zákazníkům pomůže vybrat ten správný úvěrový produkt a těm stávajícím poskytne kvalitní podporu.

 • Některé pak nabízí i půjčky bez registru, což znamená že jsou ochotné vám půjčit, i když máte negativní záznamy v úvěrovém registru.
 • Celkem jste si tedy půjčili 10 000 Kč a vrátíte 14 380 Kč.
 • Poskytovatelé peněz chtějí snížit riziko a tak mohou nabídnout pouze vyšší úrokové sazby, které dělají úvěr méně výhodný, než by se mohlo znát.
 • Mohlo by vás zajímat: Nová pravidla říkají, že autolékárnička je platná i po datu expirace. To však pouze při splnění podmínky, že její součásti jsou v neporušeném stavu, nejsou znehodnocené nebo znečištěné.
 • Nová divize Online Business Development bude zastřešovat veškeré online projekty českého Home Creditu, které doposud vystupují samostatně.

Půjčte si třeba 120 000 Kč na 90 měsíců za 154 080 Kč (RPSN: 6,9 %)

©   CoolPujcky.cz - Které společnosti umožují splátkový kalendář Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022Chcete si vypočítat úrok z úrokové sazby? Pak použijte tento vzorec pro výpočet úroků z půjčky:Cenově nejvýhodnější způsob havarijního pojištění je plně dostačující k pokrytí veškerých škod v běžném provozu.

 • Cofidis půjčka je určená lidem se stálým a prokazatelným příjmem a těm, kteří nemají záznam v registru dlužníků.
 • MND přišly se slevou 12 % oproti základnímu ceníku a garancí cen do konce června roku 2022.
 • Všechny tyto nebankovní společnosti poskytují krátkodobé úvěry o výpůjčce 500 až 20 000 Kč, a to na krátké období o délce maximálně několika měsíců.
 • Standardně se nebankovní půjčky pro OSVČ pohybují v řádech desetitisíců, bankovní úvěry pro živnostníky pak do 500 000 Kč.
 • ©   CoolPujcky.cz - Komerční Banka as - Lady karta od Komerční banky Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022


Tuto situaci změnila nová pravidla vydaná ČKP v souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným v důsledku pandemie koronaviru.

Některé půjčky bez negativního záznamu v registru mohou mít i vyšší objem, stále však bývají nejčastěji poskytovány formou půjčky bez ručitele.

Pokud máte obavu, že by i vaše jméno mohlo na listině dlužníků figurovat, máte možnost požádat o výpis z registru SOLUS online (provést tak můžete na stránkách www.solus.cz).

2 je uvedeno, že spotřebitel je povinen poskytnout informace pravdivé a úplné, přičemž má též povinnost vysvětlit či doplnit svá tvrzení, pokud ho o to poskytovatel požádá.


Naučte se nová zdravá jídla, zkuste každý den uběhnout určitou vzdálenost jako zmíněný Zuckerberg, přihlaste se s přáteli na sport či skupinové cvičení.

při refinancování hypotéky posílá nová banka peníze staré bance, tedy pokud byste potřebovala půjčit peníze navíc a neúčelově, musela byste si to s bankou předem domluvit.

Existují i skupiny osob, které poplatky za popelnice nemusí platit. Jsou to obvykle: Děti do 4 let. Třetí a každé další dítě v rodině. Senioři nad 70 let. Nezaopatřené děti, které žijí v dětském domově.

Minutová půjčka je neúčelovou půjčkou, kterou můžete čerpat ve výši od 5 000 do 800 000 Kč na libovolné výdaje.


Patrně nejznámější nebankovní poskytovatel finančních prostředků u nás.

Výpis můžete získat jak osobní návštěvou, tak poštou nebo pomocí SMS. Hlídat dluhy se vyplatí, za výpis z registru dlužníků zaplatíte přibližně od 100 do 200 Kč.

Komerční banka Optimální půjčka nabízí spojení úvěrů od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen.

Žádáte-li o spotřebitelský úvěr na cokoliv nebo konsolidaci, je využití peněz na vás.


Každá nová firma se v prvních letech na trhu potýká se ztrátou a pro banku to platí dvojnásob.

 • Podrobný návod i cenu najdete přímo na stránkách registru.
 • Chcete si půjčit peníze a máte dostatečný příjem? Půjčka bez ručitele vám velmi usnadní práci.
 • Ke svému jmenování říká: „Věřím, že v nové pozici uplatním své dosavadní obchodní zkušenosti z oblasti finančních služeb.
 • Jak to vypadá v praxi a jaká rizika z toho vyplývají pro dlužníka a věřitele?.
 • Maximální výhrou je 500 tisíc, které lze získat za sázky od pětikoruny až po tisícovku.Dále tu nechybí ani registrační bonus zdarma 500,-, díky němuž si můžete dopřát minimálně 500 zatočení na Kajot 81 slotech se sázkou 1 Kč.

Respondenti na kartě oceňovali zejména možnost splatit úvěr rychleji nebo jej zcela doplatit bez penále, čímž si dle svých možností regulují úrokové navýšení.

Zajímat by vás měla například následná péče banky po uzavření smlouvy, ochota řešit nenadálé situace či výpadek ve vašem rozpočtu apod.

Při první žádosti vám společnost Laurence and Partners Limited vypůjčí maximálně 10 000 Kč, při druhé 20 000 Kč apod.

O zpřísnění podmínek pro získání hypotékyrozhodla Česká národní banka užkonce….

Podle výrobců tepelných čerpadel podpořily zájem o nové technologie mimo jiné i státní podpory – v České republice je to například Nová zelená úsporám nebo takzvané kotlíkové dotace, jejichž cílem je snížení vypouštěných emisí.

©   CoolPujcky.cz - Půjčka pro každého Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Modrá půjčka od Providentu nabízí rozumný úrok i dostatečný úvěrový limit, škoda nízké schvalovatelnosti žádostí.

Bonus ke 4. narozeninám až 2 500 Kč je možné u Sazka Her získat až čtyřikrát.Můžu si první půjčku zdarma vzít opakovaně? Je to opravdu velmi výhodná půjčka!

 • Pokud potřebujete půjčku na financování bydlení, ale máte záznam v registru, případně nemůžete doložit Vaše příjmy, úvěr můžete získat od několika velkých poskytovatelů, jako je např.
 • S policejním protokolem poté kontaktujte pojišťovnu a škodu jí nahlaste.
 • Ferratum Bank Vám přeje krásné výlety v letě a doufáme, že pomocí našich rad si užijete dovolenou bez obav o svůj rozpočet. Nikdo nemá rad po dovolené rohlíkovou dietu do příští výplaty .
 • UniCredit PRESTO půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min.
 • Naopak mohla „pořizovat pouze aktiva s nulovým rizikem s výjimkou aktiv nutných k zajištění běžného provozu a s výjimkou ukládání vkladů v bankách.“ (zdroj zde).

Maximální výše úvěru 40 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn.

Odpovídající „český“ kurz je 1,2.

Tyto společnosti skutečně nabízejí v některých případech úvěry pro žadatele, kteří již mají více půjček, nebo záznam v registru.

Tou nejnižší sumou, kterou má tato půjčka bez doložení příjmu k dispozici, je částka 4 000 korun českých.

Z celkového počtu bylo rovných 100 jackpotů bronzových, tedy těch, které jsou nejméně hodnotné a zbylé 3 měly stříbrný háv. Nejcennější zlatý jackpot v červnu úspěšně odolal.

Její místo šéfa MI6 zaujme Mallory a Eve se stane novou Moneypenny poté, co si uvědomí, že práce v terénu není pro každého.

„Víme, že rychlost platby je pro klienty velmi důležitá.

COOL Money půjčka – nabízí úvěrový rámec až do výše 300 000 Kč a délku splatnosti 7 let. Dlouhodobou půjčku lze využít na cokoliv a noví klienti mohou získat půjčku v omezené výši dokonce zdarma.

Nikdy proto při braní půjčky nešponujte svůj rozpočet na maximum.


Asi hlavní výhodou tohoto úvěrového produktu je první půjčka zdarma.

První z kategorií půjček bez dokládání příjmu je klasická půjčka sice s doložením příjmu, ovšem dokládá se jinak než na papíru a s razítkem zaměstnavatele.

Částka 20 000 – 800 000 Kč

Co se týče dokládání zaměstnavateli, je nutné předložit vyživovací povinnost.

TIP: Tématu: Co je to RPSN a jak se počítá, jsme věnovali celý oddělený článek.


Půjčka bez doložení příjmu | Půjčka pro nezaměstnané | Nebankovní půjčky pro problémové klienty

 • A o většinu z nich můžete požádat, aniž byste někam chodili, prostřednictvím internetového bankovnictví.
 • Náš reklamní katalog půjček vznikl primárně proto, aby vám výběr půjčky výrazně usnadnil.
 • U refinancování dostanete většinou také výhodnější podmínky v podobě nižšího úroku.
 • Kaz, zubní implantát, nová korunka.
 • Jestli se nakonec rozhodnete opravdu někam vyrazit a zároveň patříte k těm, kteří si rádi užívají svobodu cestování autem, mohla by vám naše nová připojištění přijít vhod.